https://greattasteawards.co.uk/2017-winners/Ocenění Great Taste bývá označovan jako "Oskar" ve světě potravin.My jsme hned napoprvé získali jednu hvězdu.

KONTAKTY

Crioso chocolate
Čechova 362
Libochovice
tel: +420 775 754 555
napište nám

NOVINKY

arr3Mimořádné ocenění za Fitness FlapJack 2019https://www.kakuk.cz/oak-most/zpravy-oak-most-/v-usteckem-kraji-se-soutezilo-o-znacku-regionalni-pot... arr3Naše kakaové boby Kolumbie

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 580 Kč
naše cena 680 Kč

O nás

O nás

   

  Naše rodinná firma začala cukrárnou již v roce 2007 a postupně výrobou vlastních zákusků a dortů.Nyní jsme také výrobci čokolády z čokoládových bobů odrůdy Criollo,která dala naší firmě název "CRIOSO". Kakaové boby si sami pražíme a ručně loupeme.Po několika dnech míchání a konšování vyrábíme přírodní čokoládu, která obsahuje 75% kakaa. Z ní dále ručně připravujeme čokoládové hobliny a čokoládovou ganáž. Používáme staré receptury,které dají vyniknout přírodní chuti surovin z celého světa. Těsto zpracováváme ručně,abychom mohli přesně třídit procesy jeho výroby. Díky tomu máme lehké korpusy s čistou chutí bez použítí konzervantů a barviv.

  Získali jsme také spousty ocenění zejména za "Čokoládový dort Criollo" v roce 2013 za Regionální potravinu Ústeckého kraje,také cenu Přemysla Oráče,Českou Chuťovku a mezi ty nejcennější patří cena Great Taste v Anglii. Ocenění Great Taste bývá označováno jako "Oskar" ve světě potravin. Hned na poprvé jsme získali jednu hvězdu.

 

 

 

MmE4Y2Y